سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 384,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 9 هفته
  پیش‌نیاز: مدرک کارشناسی
  مدت زمان دوره: 60 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

گلناز تاج الدین

فعالیت مدرس


درباره مدرس


رفتار سازمانی

همه‌ی ما، زمانی که می‌خواهیم هدفی را پیش ببریم، گروهی جمع آوری می‌کنیم و به هرکدام، مسئولیتی را می‌سپاریم. هرکدام از افراد، وظایفی دارند که در ارتباط با یکدیگر و یا مخاطبین، معنا و تعریفی دقیق می‌یابد. به طور حتم، مدیریت این افراد برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب، از اهمیت به سزایی برخوردار است. یک مدیر خوب، باید ویژگی‌ها و توانایی‌های مجموعه‌ی خود را شناسایی کرده و به آن به چشم یک سرمایه در ساز‌و‌کار خود نگاه کند که می‌تواند مجموعه را کاملاً موفق و یا کاملاً متضرر کند.امروزه، به منبع بسیارارزشمندی از مطالعه بر روی رفتار انسانی دسترسی داریم که گنجینه‌ای است از تأملات و تحقیقات فیلسوف یونانی، افلاطون، تا محققین و دانشمندان امروز. این گنجینه، علمی را به نام «رفتار سازمان» یا "Organizational Behavior" ایجاد کرده است که به مطالعه‌ی تأثیر افراد در سازمان می‌پردازد و حضور منابع انسانی را منطقی، بهینه و هدف‌دار می‌کند.هدف از دوره رفتار سازمانی، آشنا کردن دانش‌آموختگان با چگونگی رفتار افراد در سازمان‌ها است. به طور کلی، رفتار سازمانی  مطالعه‌ی تأثیر افراد، گروه‌ها و ساختارها بر رفتار در یک مجموعه و هدف آن، به کار بردن این دانش برای بهبود کارآیی سازمان است.

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

حد نصاب قبولی در دوره: 75 نمره

 تالار گفتگو : 

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید. تالار گفتگو

نظرات (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام، واقعا دوره ی کاملی بود ، ممنون از موک و استاد محترم.

سید ابوالفضل شفیع پور
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. خوشحالیم که دوره براتون مفید بوده. موفق باشید

راهبر موک
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام،دوره بهصورت آنلاین هست یا ویديوی ضبط شده؟

رضا رشیدیان
تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.