سبد خرید خالي مي باشد

  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

فتانه تقی یاره

فعالیت مدرس


درباره مدرس


مديريت فناوري اطلاعات

مدیریت فناوری اطلاعات Information Technology Management دانشی میان رشته‌ای است که در آن، تمام منابع فناوری، مطابق با نیازها و اولویت‌های فناورانه نوین، اداره می‌شود. این منابع ممکن است شامل سرمایه‌گذاری‌های محسوس مانندنرم‌افزار، داده‌ها، شبکه و امکانات مرکز داده، که توسط کارکنان از آن منابع نگهداری می‌شود باشد.

مدیریت فناوری اطلاعات یکی از مباحث اصلی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. سیستم اطلاعاتی یک پایگاه داده برای ذخیره، پردازش و تجزیه وتحلیل نتایج گزارشاتی است که به طور منظم درحال انجام است. به این دلیل سیستم اطلاعات مدیریت نه تنها به عنوان یک پایگاه داده، نرم افزارو سخت افزار بلکه به عنوان یک سیستم بزرگترکه به کمک و بهره گیری از آن می توان مدیریت تمام امور دستی ودستگاهی وتفسیر سیستم های ارتباطی را به راحتی انجام داد. با این حال، این اصطلاح در معنای وسیع تر به هر وسیله ای که باعث برقراری ارتباط علمی بین افراد ازجمله توسط ارتباط کلامی، سیستم های پانچ کارت و سیستم های تصادفی نوری ساده انجام می پذیرد اطلاق می شود.

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

حد نصاب قبولی در دوره: 75 نمره

 تالار گفتگو : 

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید. تالار اعلانات

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.