سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 599,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 17 هفته
  پیش‌نیاز: حداقل تحصیلات کارشناسی
  مدت زمان دوره: 120 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

دکتر فرشاد محمدپور

فعالیت مدرس


درباره مدرس


حسابداری برای مدیران

در تعریف حسابداری آمده است: «حسابداری اندازه گیری، پردازش و ارتباط اطلاعات مالی درباره‌­ی نهادهای اقتصادی است.» همچنین برای مدیریت مالی آورده اند: « مدیریت مالی عبارت است از معاملات و پردازش مالی، سرمایه گذاری در سطح خرد و کلان ، تجارت و تلاش برای اتخاذ یک تصمیم مناسب تجاری.» . قاعدتاً چنین فعالیت هایی ( به خصوص امروزه که با حجم زیادی از اطلاعات مواجه هستیم و ناچار باید آن­ها را دقیق و علمی بررسی کنیم)، نیازمند دانش، مهارت و اطلاعات کافی است. اگر شناخت کافی و درستی نسبت به تصمیمات تجاری نباشد، پیامدهای مالی غیرقابل پیش­بینی و نادرستی اتفاق خواهد افتاد. بنابراین، دانش سیستماتیک در این حوزه ها، برای فعالین این حوزه، بسیار لازم و ضروری است.در دوره­‌ی پیش­رو، این مهم را پیگیری خواهیم کرد.فعالیت در عرصه‌­های اقتصادی بدون شناخت و داشتن درک عمیق از اطلاعات مالی که در چارچوب صورت­های مالی هر واحد تجاری ارائه می­شود، بسیار مشکل و مخاطره آمیز خواهد بود.هدف از برگزاری دوره­‌ی "حسابداری برای مدیران"  آشنایی مدیران و مسئولین غیر مالی با موضوعات مالی مورد نیاز است.هدف از برگزاری دوره­‌ی "حسابداری  برای مدیران"  آشنایی مدیران و مسئولین غیر مالی با موضوعات مالی مورد نیاز است.

در این دوره،  به بررسی مفاهیم اصلی در حوزه های زیر خواهیم پرداخت:

  • حسابداری
  • حسابداری مالی
  • حسابداری صنعتی
  • حسابداری مدیریت
  • حسابرسی
  • مدیریت مالی

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل چهار ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

حد نصاب قبولی در دوره: 80 نمره

 تالار گفتگو : 

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید. تالار گفتگو

 Announcements

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام، وقت بخیر آیا این دوره برای اشخاصی که می خواهند تازه وارد بازار کار شوند توصیه م ی شود ؟ یا فقط برای مدیران و افراد آشنا به کسب و کار مناسب است؟ و آیا بصورت عملی آموزش می بییند یا برای آموزش عملی بهتر است به دوره های فنی و حرفه ای مراجعه کنیم؟

ابوالفضل ابراهیمی
تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.