سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 198,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 4 هفته
  پیش‌نیاز: آشنایی با اصول اولیه‌ی نرم­افزار اتوکد
  مدت زمان دوره: 30 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

جواد ابوحمزه

فعالیت مدرس


درباره مدرس

جواد ابوحمزه فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش راه و ترابری از دانشگاه تربیت مدرس است. مهم‌ترین علاقه‌مندی وی طراحی مسیر اعم از راه، راه‌آهن است. همچنین در زمینه طراحی تقاطعات شهری، پلان خطوط ایستگاه‌های راه‌آهن، شبیه‌سازی وسایل نقلیه در مسیر فعالیت داشته است. او مقطع کارشناسی خود را در رشته مهندسی راه‌آهن گرایش خط و سازه‌ در دانشگاه علم و صنعت و مقطع کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی عمران گرایش راه و ترابری در دانشگاه تربیت مدرس گذرانده است. سابقه تدریس نرم‌افزار CIVIL 3D در دانشگاه علم و صنعت و همکاری با مهندسین مشاور در زمینه طراحی مسیر راه و راه‌آهن از دیگر مواردی است که در کارنامه خود جای داده است.

 


نرم افزار اتوکد Civil 3D

نرم افزار AutoCAD Civil3D ، برنامه‌ی ویژه‌ی مهندسین عمران است و از آن در تمامی کشور‌های پیشرفته، برای مدل‌سازی اطلاعاتی و طراحی و تدوین پروژه‌های طراحی راه‌ها ، مسیر‌های حمل‌و‌نقل ، مسیرها و جاده‌های احداث شده بر روی آب و دیگر پروژه‌های عمرانی از این دست استفاده می‌شود.این نرم‌افزار، به نسبت سایر نرم‌افزارهای طراحی و محاسبه‌ی مسیر، بسیار ساده و کاربردی‌تر است به طوری‌که در تمامی کشور‌های دنیا، از این نرم‌افزار استفاده می‌شود.برتری این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای طراحی مسیر، خاصیت دینامیک بودن آن است.AutoCAD Civil3D ، پس از دریافت خروجی نهایی، اعم از حجم‌های عملیات خاکی و ...، در صورت تغییر در مشخصات مسیر شامل پلان، پروفیل، مقطع و ... ، به راحتی مدل سه بعدی ساخته ‌شده را به روز‌رسانی کرده و نیازی به مدل‌سازی مجدد نیست. از دیگر نقاط قوت این نرم‌افزار، ارتباط مستقیم با نرم‌افزارهایی مانند؛ 3D  MAX , HEC RAS, Google Earth , Raster Design و ... است. در دوره‌ی آموزش مقدماتی نرم‌افزار CIVIL 3D ، از ابتدایی تا پیچیده‌ترین مسائل، تشریح می‌شود. فهرست مطالب این دوره، به گونه‌ای طراحی شده است که به صورت گام به گام انجام یک پروژه‌ی راه‌سازی، تدریس شود. پس از گذراندن این دوره، تمامی دانشجویان مهندسی عمران، ضمن یادگیری اصول اولیه در طراحی مسیر راه و راه­آهن، به طور کامل  با قابلیت­های این نرم افزارآشنا می‌شوند و در نهایت، می‌توانند همه‌ی پروژه‌های راه‌سازی را انجام دهند.در حقیقت، این دوره بر اساس تجربیات به دست آمده، برای طرح هندسی مسیر تدوین شده است و کمک شایانی به یادگیری درس طراحی مسیر به صورت کاربردی می‌کند. به این ترتیب که به عنوان یک پارامتر تاثیر‌گذار در رزومه‌ی فارغ التحصیلان مهندسان عمران خواهد بود.

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل یک ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 80 نمره

تالار گفتگو:

 شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

           تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.