سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 455,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 20 هفته
  پیش‌نیاز: پیش‌نیاز خاصی ندارد اما آشنایی ابتدایی با نقشه کشی و توانایی نقشه خوانی می تواند مفید باشد.
  مدت زمان دوره: 150 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

علیرضا محمدزاده

فعالیت مدرس


درباره مدرس

آقای علیرضا محمدزاده فارغ التحصیل کارشناسی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند، ایشان سابقه تدریس دوره‌های حضوری نرم افزار کتیا، در انجمن مهندسان مکانیک ایران (ISME) و انجمن‌های علمی مهندسی مکانیک دانشگاه‌های صنعتی شریف و امیرکبیر را در رزومه کاری خود دارند. از افتخارت تحصیلی ایشان می‌توان به کسب رتبه تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد در دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی هوافضا، کسب رتبه در المپیادهای دانشجویی و تقدیر شده به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه امیرکبیر و ... نام برد.نرم افزار کتیا (مقدماتی)

نرم‌افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر( Computer Aided design یا به اختصارCAD )، به دلیل امکان طراحی سه بعدی، از گذشته تا به امروز، اهمیت بسیاری داشته‌اند.کتیا، یکی از نرم‌افزار‌های طراحی به کمک کامپیوتر است که شرکت فرانسوی داسو‌سیستمز، در سال 1977 تولید کرده و از بهترین نمونه‌های نرم‌افزار طراحی به شمار می‌رود. شرکت‌های بسیار زیادی (مانند آئودی، بوئینگ،ایرباس و ...) به دلیل ویژگی‌های بسیار زیاد این نرم‌افزار (از جمله: رابط گرافیکی قوی، هوشمندی در به کارگیری دستورات، امکان اتصال به دستگاه‌های CNC، ساخت مدل‌های مرکب از سطوح و حجم و ...) و در عین حال محیط کار راحت آن، از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند.کتیا را می‌توان قوی‌ترین نرم‌افزار در زمینه‌ی ساخت و طراحی به کمک رایانه (Computer Aided Manufacturing و Computer Aided Design یا به اختصار CAM وCAD ) دانست.همچنین این نرم‌افزار به همراه نرم‌افزار مکمل خود، آباکوس، در مهندسی به کمک رایانه (Computer Aided Engineering یا به اختصارCAE )، از پرکاربردترین‌ها به حساب می‌آید.این دوره، شامل آموزش ابزارهای ترسیم دوبعدی، ایجاد قطعات سه بعدی، مونتاژ مجموعه‌ی قطعات، ایجاد نقشه های کاربردی و طراحی سطوح مقدماتی است.هدف از برگزاری این دوره، آشنایی مهندسین و دانشجویان با نحوه طراحی سه بعدی در دنیای مهندسی است.این دوره به گونه ای طراحی شده است که مهارت‌آموز، علاوه بر یادگیری ابزارها و نکات هرکدام، با مثال‌ها و نمونه‌های متعددی از قطعات و روش‌های طراحی آن‌ها، آشنا می‌شود. از این‌روانتظار می‌رود مهارت‌آموزان، در انتهای دوره، بتوانند قطعات و مجموعه‌های مونتاژی ساده تا پیشرفته را به تنهایی طراحی کنند.

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 70نمره

تالار گفتگو : 

 شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید. تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

امیرمهدی بیاتی
تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.