سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 410,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 10 هفته
  پیش‌نیاز: ندارد
  مدت زمان دوره: 70 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

محمدپارسا کریمی

فعالیت مدرس


درباره مدرس

محمد پارسا کریمی دانش آموخته مهندسی برق در دانشگاهی شهید بهشتی است. محمد پارسا کریمی در زمینه طراحی سیستم‌های مبتنی بر طراحی دیجیتال تخصص دارد و پروژه‌های فراوانی در زمینه رباتیک و هوشمندسازی را با استفاده از FPGA و میکروکنترلرهای مختلف طراحی و پیاده‌سازی نموده است. مهم‌ترین علاقه ایشان در حوزه بردهای آردوینو و رزبری پای و نیز اینترنت اشیا و هوشمندسازی سیستم‌های سنتی می‌باشد.



طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌ها با آردوینو

در قرن حاضر که زندگی با کامپیوترها و سیستم‌های دیجیتالی آمیخته شده، یادگیری طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مبتنی بر طراحی دیجیتال نه تنها برای مهندسین، بلکه برای تمامی علاقه‌مندان به تکنولوژی، لازم و ضروری است.آردوینو، یک پلت‌فرم متن‌باز است که چند سالی است پیچیدگی طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های دیجیتال، مانند؛ ربات‌ها، کنترل‌کننده‌ها، ابزار‌های هوشمند‌سازی شخصی و اداری و ... را از بین برده و با وجود کتابخانه‌های قوی و نرم‌افزار ساده و رایگان، امکان طراحی این گونه سیستم‌ها را برای هرکسی با هر سطحی از توانایی برنامه‌نویسی و دانش الکترونیک ممکن کرده‌ است.ضمناً یادگیری آردوینو، دروازه ورود به دنیای اینترنت اشیا (IOT) است که این مبحث، جدیدترین دست‌آورد دانش برق و کامپیوتر در زمینه هوشمند‌سازی ساختمان‌ها و پدیده‌های فیزیکی است و انسان‌ها را به رویای دیرینه‌ی شهر‌های هوشمند، نزدیک‌تر کرده است.در این دوره‌ی آموزشی، تمامی توانایی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیاز برای کار کردن با برد آردوینو آموزش داده می‌شود. به‌طوری‌که مخاطب پس از پایان دوره، قادر به طراحی و پیاده‌سازی انواع پروژه‌های رباتیک، هوشمند‌سازی و ورود به دنیای اینترنت اشیا خواهد بود.آشنایی دانشجویان فنی و مهندسی و سایر مخاطبان، با برد‌های توسعه‌پذیر، نظیر آردوینو و نیز آموزش ساخت دستگاه‌های الکترونیکی و کنترل‌پذیر با استفاده از برد آردوینو از اهداف آموزشی است که در این دوره، پیگیری می‌شود.

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 70 نمره

تالار گفتگو 

 شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

          



 تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
این دوره چرا امکان ثبت نام اش غیر فعال است؟

جواد محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

لطفا یکی جواب بده

جواد محمدی
This comment was minimized by the moderator on the site

جواد خره

محمد کریمی
This comment was minimized by the moderator on the site

دهنت سرویس

جواد محمدی
تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.