سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 490,000 تومان

  مدت زمان دوره: 4 ماه
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  کارنامه رسمی: ندارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

دکتر محمدجواد یزدان پناه

فعالیت مدرس


درباره مدرس


سیستم‌های غیرخطی

سیستم​های دینامیکی (اعم از سیستم​های نَرم-در حوزه های اجتماعی/اقتصادی/روانشناسی- یا سیستم​های سخت -در حوزه های مهندسی برق/مکانیک/شیمی-) در نگرشی کلّی و فراگیر، مدل و بیانی غیرخطی دارند.

«سیستم​​​های غیرخطی»، به عنوانِ برآیند یک تجربه سی ساله آموزشی، بسته آموزشی جامعی است  که در قالب 30 درس (در فرمت​های MPEG  و PDF) و با طرح مثال​های متنوع، روش​​های تحلیل سیستم​های یادشده را ارائه می​کند. بافراگیری این بسته، پژوهشگران حوزه ​های کلاسیک همچون کنترل بهینه، کنترل مقاوم و کنترل تطبیقی، محققانِ حوزه ​های هوشمند همچون شبکه ​های عصبی، سیستم​های فازی و یادگیری ماشین، ونیز مهندسان حوزه​ های اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ابزارهای لازم برای مطالعه سیستم​​های تحت بررسی را در دسترس خواهند داشت.

در این مجموعه، پایداری سیستم​های غیرخطی -شامل سیستم​های تغییر ناپذیر با زمان و متغیر با زمان- با تاکید بر روش لیاپانف مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این مطالعه، موضوعات مختلفی را از جمله پایداری ورودی-خروجی، کنش ​پذیری (Passivity) ونیز لحاظ نمودن اثر اغتشاش شامل می​شود.

پس از گذراندن موفقیت آمیز این مجموعه، علاقمندان می​توانند «کنترل غیرخطی» را در یک بسته آموزشی مستقل دریافت نمایند.

اطلاعات تکمیلی در خصوص بسته آموزشی «سیستم​​​های غیرخطی» را میتوانید در تارنمای زیر ملاحظه نمایید:

https://acsl.ut.ac.ir/nonlinear_systems/index.html

 دانشپذیر گرامی
 به اطلاع می رساند شما پس از مشاهده این درس و انجام تمرین ها در صورت کسب حدنصاب نمره (نمره قبولی 75)، گواهینامه دوره های مهارتی را دریافت خواهید کرد. برای مشاهده نمونه گواهینامه می توانید به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید.
همچنین برای مشاهده محتوای درس و شروع یادگیری به درس سیستم‌های غیرخطی مراجعه فرمایید.

 تالار اعلانات

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.