سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 228,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 8 هفته
  پیش‌نیاز: ندارد
  مدت زمان دوره: 1 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

دکتر مهدی دوایی دوایی

فعالیت مدرس


درباره مدرس

دکتر مهدی دوایی دارای مدرک دکترای تعلیم و تربیت و کارشناسی ارشد علوم تربیتی است. مهم‌ترین فعالیت‌های حرفه‌ای ایشان عضویت در هیئت علمی پژوهشکده‌ی علوم شناختی ایران و هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و عضویت در کمیسیون تخصصی روان‌شناسی تربیتی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره است. دکتر دوایی همچنین به عنوان مشاور در سازمان صدا و سیما و مرکز روان‌شناسی و مشاوره روشنا فعالیت می‌کند.

 انضباط موثر، یادگیری هوشمندانه، روان شناسی مثبت نگر، روش های تدریس و فلسفه تعلیم و تربیت از تالیفات و ترجمه‌های ایشان است.مهارت ارتباط با نوجوان

دوران نوجوانی دوران بسیار مهمی قلمداد می شود. رشد سریع بلوغ در پسران و بلوغ در دختران ، نیاز به بزرگ شدن، مشخص کردن هویت نوجوان در اجتماع ، تصمیم گیری های مهم و مسایل جامعه و دیگر موارد موجب می شود تا این دوران، دوران پر تنش و سرنوشت سازی برای نوجوان و خانواده باشد. نوجوانی مرحله ای از زندگی است که فرد برای پیدا کردن هویت مشخص تلاش می کند. اینکه چقدر می تواند در این مسیر موفق شود به آگاهی و تلاش والدین در برقرار ارتباط موثر با فرزند نوجوان شان دارد. حفظ نوجوان و هدایت نوجوان در این دوره برای والدین بسیار پر اهمیت است. برای هدایت مناسب نوجوان و ارتباط موثر با نوجوان والدین سئوالاتی در ذهنشان ایجاد می شود. چرا نوجوانان در بعضی مواقع احساس می کنند حالشان خوب نیست؟ چرا در ارتباط با نوجوان مان دچار مشکل هستیم؟ نوجوان ما در جامعه به کدام سو خواهد رفت؟ پاسخ به این سوالات و سوالات مشابه تاثیر بسیاری در ارتباط با نوجوان دارد و همین مساله گویای نیاز به آموزش ارتباط با نوجوانان و کسب مهارت ارتباط با نوجوانان است. در این دوره آموزشی به بررسی راه های موثر برای برقراری ارتباط با نوجوان می پردازیم.


در دوره آموزش مهارت ارتباط با نوجوان خواهید آموخت:

- تجزیه و تحلیل عوامل موثر در ارتباط با هویت یابی نوجوان 

- راه های موثر برای ارتباط خوب با نوجوان 

- تاثیر ارتباط خوب با نوجوان در روند رشد

ثبت نام:هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت  دو ماه به محتوای دوره  دسترسی خواهید داشت.

پروژه: ندارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 70 نمره

پیش‌نیاز دوره:  ندارد

تالار گفتگو : 

                  شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

  تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.