سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 260,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 14 هفته
  پیش‌نیاز: برای این دوره پیش‌نیاز خاصی وجود ندارد جز علاقه به برنامه‌نویسی و پشتکار
  مدت زمان دوره: 100 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

مسعود کاظمی

فعالیت مدرس


درباره مدرس

مسعد کاظمی برنامه نویسی را از دبیرستان شروع کرده، در مقطع کارشناسی رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه  صنعتی امیر کبیر را خوانده است.او همزمان عضو تیم رباتیک دانشگاه بوده و پنج سال در مسابقات جهانی روبوکاپ شرکت کرده که مقام های اول، دوم و چهارم را به دست اورده است. پس از آن، وارد مقطه کارشناسی ارشد در رشته هوش مصنوعی و رباتیکس در داشگاه خواجه نصیر می شود و باز همزمان به تدریس زبان برنامه نویسی  c++ در دبیرستان های استعداد درخشان علامه حلی و فرزانگان مشغول می شود.برنامه نویسی ++C

زبان برنامه‌نویسی ++C به عنوان یک زبان قدرتمند و معروف شناخته شده است. این زبان شما را قادر می‌سازد تا روی نحوه استفاده از منابع کامپیوتر کنترل کامل داشته باشید. سرعت و بهینگی این زبان باعث شده است تا از آن در نوشتن و گسترش بازی‌ها، موتورهای بازی و اپلیکیشن‌های دسکتاپ بسیاری استفاده شود.قدرت بزرگ این زبان در نحوه مقیاس پذیری آن می‌باشد و اپلیکیشن‌هایی که استفاده زیادی از منابع دارند با آن نوشته می‌شوند. مثلا اپلیکیشن‌های گرافیکی منابع زیادی را استفاده می‌کند و به همین خاطر هست که بیشتر بازی‌های سه‌بعدی جذاب با این زبان نوشته شده‌اند.همانطور که می‌دانید در یک زبان برنامه‌نویسی، اندازه جامعه یا تعداد برنامه‌نویسان آن زبان مهم است. زبان ++C بیشترین نرخ پاسخ در سایت StackOverflow را دارد و این خود نشان‌دهنده تعداد زیاد برنامه‌نویسان این زبان می‌باشد.این زبان در بازار کار هم خواهان زیادی دارد. اگر می‌خواهید بازی بنویسید به احتمال زیاد مجبور به فراگیری این زبان خواهید شد. برای گسترش اپلیکیشن‌های دسکتاپ به صورت بهینه، به ++C نیاز دارید. حتی کمپانی‌های بزرگی مانند facebook هم برای بهینه کردن اپلیکیشن‌هایشان به برنامه‌نویس ++c نیاز دارند.در نهایت با رشد واقعیت مجازی (virtual reality)، برای نوشتن اپلیکیشن‌های شگفت‌انگیز بصری در این حوزه، برنامه‌نویسان این زبان بیش از پیش در بازار کار شانس و اقبال دارند و از این لحاظ زبان ++C آینده بسیار درخشانی دارد.

 

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

حد نصاب قبولی در دوره: 75 نمره

پروژه: دارد

 تالار گفتگو : 

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

  تالار اعلانات
 تالار گفتگو

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.