سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 510,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 7 هفته
  پیش‌نیاز: ندارد
  مدت زمان دوره: 50 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

امیرعماد میرمیرانی جادی

فعالیت مدرس


درباره مدرس

مهندس جادی میرمیرانی کارشناس مهندسی برق - مخابرات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستند. ایشان متخصص لینوکس بوده و مهارت برنامه‌ نویسی نیز دارند. زبان تخصصی ایشان پایتون بوده و در شرکت‌ های مخابراتی مشغول به فعالیت بوده اند. ایشان همچنین علاقه مند به تدریس مباحث لینوکس و برنامه نویسی به صورت حضوری و آنلاین هستند.

 


برنامه‌نویسی با پایتون (مقدماتی)

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرا است که برای توسعه وب و اپلیکیشن از آن استفاده می‌شود. این زبان بسیار محبوب است چون نوشتار پویایی دارد و درک این زبان و لغات آن کار سختی نخواهد بود. به همین خاطر به راحتی می‌توان این زبان را آموخت.توسعه‌دهندگان می‌توانند به راحتی این زبان را بخوانند و ترجمه کنند. به همین خاطر همکاری گروهی در زمینه پایتون بسیار مرسوم است. همچنین توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویس‌ها از قابلیت ماژولار پایتون استفاده می‌کنند. قابلیت ماژولار به شما این امکان را می‌دهد که از یک سری کد مشخص و از پیش نوشته شده، در پروژه‌ای متفاوت استفاده کنید. این قابلیت میزان انرژی و هزینه مصرفی را کاهش می‌دهد.زبان پایتون همچنین در زمینه یادگیری ماشین هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از کتابخانه‌هایی که در زمینه علوم داده و یادگیری ماشین فعالیت دارند، از رابط‌ها پایتون استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که پایتون به شدت در حال پیشرفت و کسب محبوبیت در جامعه برنامه‌نویسی است.به همین علت، سعی کردیم تا دوره‌ای بسیار کاربردی و تعاملی در این مورد ارائه دهیم. تلاش ما آن بوده که به کمک استاد جادی، دوره‌ای برگزار کنیم تا در طول آن، با استفاده از بیان خوب و جذاب ایشان و با حل تمرین‌ها و کوییز‌ها، تمام دانسته‌ی خود را در معرض آزمایش قرار دهید و در نهایت این ادعا را داشته باشید که اصول برنامه‌نویسی و زبان برنامه‌نویسی پایتون را فراگرفته‌اید.

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 70 نمره

تالار گفتگو : 

 شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید. تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.