سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 439,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 10 هفته
  پیش‌نیاز: ندارد
  مدت زمان دوره: 70 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

امیرحسین ناظم

فعالیت مدرس


درباره مدرس

دانش آموخته کارشناسی رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریفایشان به برنامه نویسی وب علاقه مند بوده و وب سایت های گوناگونی پیاده سازی کرده استبیشتر، علاقه­ مندی ایشان در مورد فرانت اند است و با بک اند نیز آشنایی دارندوی همچنین در برنامه نویسی اندروید و جاوا تجارب فراوانی دارد و  از تکنولوژی های به‌روز همچون واقعیت افزوده نیز در برنامه های خود استفاده می کند.طراحی وب سایت (Front-End)

جهان امروز، جهان تبادل کردن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. از زمانی که تیم انگلیسی برنزرلی در سرن، وب را ایجاد کرد تا به امروز، وبگاه های اینترنتی، گستره ی فعالیت خود را بسیار بالا برده اند. تا به حدی که امروزه، برای اطلاع از یک فعالیت خدماتی یا یک خبر و حتی نام نویسی های مختلف، باید سراغ وبسایت برویم. بدیهی است که در چنین شرایطی، سیستم وب، بسیار مهم می­شود. بسیاری از هنرمندان، کارهای خود را به کمک وبسایت­های مختلف، به اشتراک می­گذارند، بسیاری از دانشمندان، نتایج کارهای علمی خود را اینگونه در اختیار همه قرار می­دهند و همینطور است که انواع و اقسام وبسایت ها، مانند؛ وبگاه­های بازرگانی، وبگاه­های ارتباطی،وبگاه­های سرگرمی، وبگاه­های نرم افزارسازی و ... ایجاد شده اند. بدین ترتیب، حدود یک میلیارد و 300 میلیون صفحه ­ی وب در سراسر جهان، در حال فعالیت است که البته، وبسایت های فعال ایرانی، سهم بسیار کمی از این رقم دارند.با این گسترش، انتظار می­رود که برنامه نویسی وب، در جهان یک حرفه­ بسیار مورد نیاز به شمار برود. طبق لیست مشاغل پر رونق سال 2017، طراحی وب در صدر مشاغل قرار دارد. در این لیست، حرفه های دیگری، مانند نویسنده­ی کتاب های آنلاین، آموزش مجازی، متخصص تبلیغات در دنیای مجازی، تولید کننده­ی محتوا و ... که غیرمستقیم به وب مربوط می شوند نیز کارآمد و مورد نیاز به حساب می آیند.در ایران نیز، برنامه­نویس و توسعه گر وب، جز 10 شغل پردرآمد به حساب می­آید، همچنین آمارها نشان می­دهد که مخاطبین کنکور هم در چند سال اخیر به قبولی در رشته های کامپیوتری، تمایل بیشتری پیدا کرده­ اند.با تمام این تفاسیر، شاید این جمله دور از انتظار نباشد که "برنامه نویسی وب، یکی از مهمترین دانسته­هایی است که در روزگار فعلی، باید آموخت." آموزش وب نویسی به همه­ی علاقه­مندان از اهداف مهم این دوره است. در این دوره  با مفاهیم وب و طراحی وب‌سایت با استفاده از HTML ،CSS ،jQuerry آشنا می‌شویم و در انتهای دوره واکنش‌گرا کردن صفحات وب آموزش داده می‌شود

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل سه ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 75 نمره

تالار گفتگو : 

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

           تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.
چرا گزینه خرید دوره یا ثبت نام در دوره وجود نداره؟

فاطمه کاظمی
تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.