سبد خرید خالي مي باشد
 
  قیمت ما: 359,000 تومان

  زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 8 هفته
  پیش‌نیاز: تسلط بر مفاهیم اولیه‌ی ریاضی
  مدت زمان دوره: 60 ساعت
  گواهینامه معتبر دو زبانه: دارد
  مرورگر توصیه شده: کروم و فایرفاکس

معین سلیمی

فعالیت مدرس


درباره مدرس

معین سلیمی دانش‌آموخته کارشناسی رشته مهندسی مکانیک در طراحی جامدات و معدل برتر کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) از دانشگاه گیلان است. وی مسلط به آموزش مباحث مختلف در زمینه‌های مرتبط با مهندسی مکانیک از جمله تحلیل المان محدود، تفاضلات محدود، دینامیک سیالات محاسباتی، ارتعاشات و کنترل سیستم‌های دینامیکی و مباحث مرتبط با هوش مصنوعی از جمله خوشه‌بندی، شناسایی الگو، روش‌های بهینه‌سازی، شبکه‌های عصبی و منطق فازی، پردازش سیگنال و تصویر و سایر زمینه‌ها مانند تحلیل سازه‌ها تحت زلزله، شبکه‌های مش بی‌سیم، پردازش گام‌های موسیقی، طراحی سیستم‌های هوشمند در تشخیص بیماری‌های خونی، روش‌های نوین ریاضی مبتنی بر هوش مصنوعی در حل معادلات دیفرانسیل، حل معادلات با مشتقات جزئی، انرژی پتانسیل در کربن‌های نانوتیوب، طراحی سدهای قوسی و ... با استفاده از نرم‌افزار Matlab می‌باشد. ایشان آشنایی مناسبی با زبان‌های برنامه‌نویسی جاوا، اندروید و C نیز دارند. حوزه‌های تخصصی فعالیت ایشان شامل موضوع آموزش آکادمیک و مهارت‌های کاربردی در زمینه‌های مهندسی و پروژه‌های اجرایی در زمینه‌ی مدیریت صنایع گازرسانی و ... می‌باشد.تحلیل داده‌های بزرگ با نرم‌افزار متلب

در سال‌های اخیر با تعریف موضوع کلان داده، ابزار‌های گوناگونی برای تحلیل این معدن ارزشمند دانش، ارائه شد و هر چه در این مسیر پیش می‌رویم با چالش‌های جدید روبه رو می‌شویم. نرم‌افزار متلب که مدت‌هاست به عنوان یک ابزار کارا و گسترده در زمینه‌های مختلف علوم، دراختیار محققین و تیم‌های اجرایی است، سرانجام در نسخه‌ی دوم سال 2016، از جعبه‌ابزار قدرتمند خود، در تحلیل داده‌های بزرگ، پرده‌برداری کرد. این اتفاق، باعث خوشحالی قشر بزرگی از برنامه‌نویسان شد که پیش از این، با این نرم‌افزار، در بسیاری از زمینه‌های علمی کار می‌کردند. تیم MathWorks، مانند تمامی جعبه‌ابزارهای دیگر خود، به شکل گسترده‌ای در حال افزایش کارایی و حذف محدودیت‌های جعبه‌ابزار BIG DATA  است، به‌طوری که در نسخه‌ی اول سال 2017، تعداد زیادی از جعبه‌ابزار‌های تخصصی با جعبه‌ابزار مذکور، لینک شده و کاربران را قادر ساخته تا بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار و زبان برنامه‌نویسی جدید و همچنین بدون نیاز به پردازش خوشه‌ای و موازی کامپیوترها و استفاده از حافظه‌های تعمیم یافته و تنها با کمک یک لب‌تاپ خانگی، وارد دنیای تحلیل داده‌های بزرگ شوند. ‌آموزش‌هایی که صرفاً یک مجموعه از ابزارها را معرفی می‌کنند و کاربران با اینکه سرفصل‌های گفته شده را یاد می‌گیرند، اما نمی‌دانند چطور این ابزار را به کار بگیرند و از آن مهم‌تر، نمی‌دانند خاستگاه استفاده از این ابزار، کجا است. در دوره‌ی پیش‌رو، قبل از معرفی جعبه‌ابزار کلان داده، مفهوم تحلیل داده و همچنین مهم‌ترین روش‌های مورد استفاده در آن ( از حالت ساده تا پیشرفته )، توضیح داده شده و در نرم‌افزار، پیاده‌سازی می‌شود. در این راستا و در پایان فصول، آزمون‌ها و پروژه‌هایی قرار داده شده تا کاربران بتوانند به شکل مرحله به مرحله، به جمع بندی آموخته‌های خود بپردازند. در گام بعد، به معرفی جعبه‌ابزار big data ، پرداخته شده و کاربران با مفاهیم جدید آن آشنا می‌شوند و با دیدن مثال‌هایی، چگونگی به کارگیری این ابزار را می‌آموزند. سپس، تلفیق روش‌های تحلیل داده گفته شده و جعبه‌ابزار کلان داده، به کاربران توانایی جدیدی در اصل موضوع تحلیل داده‌های بزرگ، می‌دهد. در گام آخر، با پیاده‌سازی مثال‌های بسیار کاربردی در دنیای واقعی، مقصد نهایی در چرایی و چگونگی ماهیت این دوره‌ی آموزش، آشکار می‌شود. 

ثبت نام: هر زمان که خواستید می توانید در این دوره ثبت نام کنید

شروع دوره: به محض ثبت نام در دوره به محتوای دروس دسترسی خواهید داشت.

پایان دسترسی به دوره: شما از زمان ثبت نام به مدت حداقل دو ماه به محتوای دوره (این بازه با توجه به مدت هر دوره متفاوت خواهد بود) دسترسی خواهید داشت.

پروژه: دارد

برگزار کننده: دانشگاه تهران

حد نصاب قبولی در دوره: 70 نمره

تالار گفتگو : 

 شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

           تالار گفتگو
 Announcements

نظرات (0)

تاکنون نظری ارسال نشده یا برای انتشار به تایید نرسیده است.