طرح موضوعی

 • ثبت نام دوره

                                                  

 • ويژگي هاي پكيج

  چرا رفتار سازمانی؟

   

  همه‌ی ما، زمانی که می‌خواهیم هدفی را پیش ببریم، گروهی جمع آوری می‌کنیم و به هرکدام، مسئولیتی را می‌سپاریم. هرکدام از افراد، وظایفی دارند که در ارتباط با یکدیگر و یا مخاطبین، معنا و تعریفی دقیق می‌یابد.
  به طور حتم، مدیریت این افراد برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب، از اهمیت به سزایی برخوردار است. یک مدیر خوب، باید ویژگی‌ها و توانایی‌های مجموعه‌ی خود را شناسایی کرده و به آن به چشم یک سرمایه در ساز‌و‌کار خود نگاه کند که می‌تواند مجموعه را کاملاً موفق و یا کاملاً متضرر کند.
  امروزه، به منبع بسیارارزشمندی از مطالعه بر روی رفتار انسانی دسترسی داریم که گنجینه‌ای است از تأملات و تحقیقات فیلسوف یونانی، افلاطون، تا محققین و دانشمندان امروز.
  این گنجینه، علمی را به نام «رفتار سازمان» یا "Organizational Behavior" ایجاد کرده است که به مطالعه‌ی تأثیر افراد در سازمان می‌پردازد و حضور منابع انسانی را منطقی، بهینه و هدف‌دار می‌کند.

   

  دوره‌ی رفتار سازمانی  :

   

  هدف از دوره رفتار سازمانی، آشنا کردن دانش‌آموختگان با چگونگی رفتار افراد در سازمان‌ها است. به طور کلی، رفتار سازمانی  مطالعه‌ی تأثیر افراد، گروه‌ها و ساختارها بر رفتار در یک مجموعه و هدف آن، به کار بردن این دانش برای بهبود کارآیی سازمان است.

   

  طول دوره:

   

  برای گذراندن و تکمیل دوره، حدود 60 ساعت (7 ساعت در هفته) زمان نیاز است. به همین دلیل، پس از ثبت نام، درس به مدت 9 هفته به طور کامل در دسترس شما قرار خواهد گرفت و سپس، تنها به ویدیوها دسترسی خواهید داشت و پروژه‌ها تصحیح نخواهند شد. بعد از اتمام این دوره و در صورت تمایل به تصحیح پروژه‌ها ، می‌توانید دوره را به صورت ماهانه تمدید کنید.

   

   پیش نیاز دوره:

   

  مدرک کارشناسی (به طور طبیعی، داشتن تجربه‌ی کاری در استفاده‌ی بهتر از مباحث مطرح شده ،کمک شایانی می‌کند.)

   

  ارزیابی دوره:

   

  جهت تکمیل فرآیند آموزش و ارزیابی در طول دوره، علاوه بر کوییزها در پایان فصل، یک پروژه‌ی میانی، در بین بخش‌ها و یک پروژه‌ی نهایی درپایان دوره، در نظر گرفته شده است.

   

  حداقل نمره قبولی برای گذراندن دوره رفتار سازمانی 75 می باشد، لازم به ذکر است انجام کلیه پروژه‌ها برای اتمام دوره الزامیست.

  ويژگي ها :

   گواهی‌نامه مکتب‌خونه گواهی‌نامه  : 

                      در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط دانشگاه تهران به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

  پروژه محورپروژه محور :

                   این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و

               به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.  

   تالار گفتگو تالار گفتگو : 

                    شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

            

  آزمون، تمرین و محیط تعاملی  آزمون،تمرین و محیط تعاملی :  

                     با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

  درباره‌ مدرس :

  گلناز تاج‌الدین

  خانم دکتر تاج الدین، فارغ‌ التحصیل کارشناسی در رشته مهندسی صنایع دانشگاه شریف و کارشناسی ارشد در رشته علوم مدیریت از دانشگاه واترلو کانادا هستند و مدرک دکتری مدیریت (رفتار سازمانی) را از دانشگاه یورک، تورنتو دریافت نموده‌اند. از تجربه‌های تدریس ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه‌های دانشگاه مک‌مستر، دانشگاه واترلو، دانشگاه یورک کانادا و دانشکده مدیریت و اقتصاد، دانشگاه صنعتی شریف اشاره نمود.