طرح موضوعی

 • ثبت نام بسته

                                                  

 • ويژگي هاي پكيج

  جهان امروز، جهان تبادل کردن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. از زمانی که تیم انگلیسی برنزرلی در سرن، وب را ایجاد کرد تا به امروز، وبگاه‌های اینترنتی، گستره‌ی فعالیت خود را بسیار بالا برده‌اند. تا به حدی که امروزه، برای اطلاع از یک فعالیت خدماتی یا یک خبر و حتی نام‌نویسی‌های مختلف، باید سراغ وبسایت برویم.

  در چنین دنیایی که تکنولوژی حرف اول را می‌زند، دانستن زبان برنامه‌نویسی از اهمیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر تکنولوژی در تمام شاخه‌‌ها (چه هنر، صنعت، پزشکی، کسب‌وکار و غیره) وارد شده است؛ به همین جهت دانستن زبان‌ برنامه‌نویسی به همه توصیه می‌شود. استیو جابز هم این گونه اهمیت برنامه نویسی را بیان می‌کرد:

  "تمام مردم باید برنامه‌نویسی یاد بگیرند؛ چون برنامه‌نویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید"

   

  مهارت برنامه‌نویسی از جمله مهارت‌هایی است که در ایران ( و البته جهان ) به عنوان توانایی سودزا محسوب می‌شود و بازار اشتغالی بسیار خوبی دارد. طبق آماری که در دست ما است در سال‌های گذشته هفت میلیون فرصت شغلی برای برنامه نویسی فراهم شده است که افرادی که مهارت لازم برای برنامه‌نویسی را دارند می‌توانند 12 درصد بیشتر از سایر افراد جذب بازار کار شوند. باید پذیرفت که میزان اهمیت برنامه‌نویسی روز به روز بیشتر می‌شود.

  به همین علت، سعی کردیم تا بسته آموزشی کاربردی و تعاملی در این خصوص ارائه دهیم. تلاش ما آن بوده که به کمک اساتید مطرح و ماهر، دوره‌ای برگزار کنیم تا در طول آن، با استفاده از بیان خوب و جذاب، و همچنین با حل تمرین‌ها و کوییز‌ها، تمام دانسته‌ی خود را در معرض آزمایش قرار دهید و در نهایت این ادعا را داشته باشید که اصول یک زبان برنامه‌نویسی را فراگرفته‌اید.

 • طول دوره آموزشی

  برای گذراندن و تکمیل دوره‌ها، حدود 22۰ ساعت آموزشی (14 ساعت در هفته) زمان نیاز است، از این رو پس از ثبت نام، درس‌ها به مدت 14 هفته به طور کامل در دسترس شما قرار خواهند داشت و پس از این مدت دسترسی شما به درس به اتمام خواهد رسید. البته در صورت تمایل به ادامه دوره و دریافت گواهی‌نامه پس از این 14 هفته می‌توانید دوره را به صورت ماهانه تمدید کنید.

   

  • پيشنياز

   تلاش شده تا در این دوره‌ها، آموزش به صورتی باشد تا اصول کلی و کاربردی آموزش داده شود.

   بنابراین، این دورهها هیچ پیش‌نیازی ندارد و تمامی علاقه‌مندان (حتی اگر سابقه‌ای نداشته باشند)، می‌توانند از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.